„ ZMYSLY ČLOVEKA“

15. november 2018, o 18.00 HOD
Sabinov

Jubilejné 15. stretnutie v Madam klube sa uskutočnilo v mojom rodnom meste Sabinov. Prvýkrát v jeho existencií sme “vyrazili” za našimi fanúšikmi mimo Košíc. Myslím si a aj podľa ohlasov od divákov, bolo to veľmi šťastné rozhodnutie .Téma večera “ZMYSLY ČLOVEKA” a pozvaní hostia : psychiatrička a sexuologička pani Danica Caisová, voňavkárka  pani Evka Škovranová, šéfkuchár pán Gabo Kocák a šéfcukrár pán Matúš Reľovský, dokonale “pohladili” všetky zmysly našich divákov. Samozrejme nemohla chýbať naša skvelá moderátorka, ktorú Sabinovčania poznajú a majú veľmi radi, pani Silvia Košťová.

Naši diváci si pochutili na skvelom dezertíku od Matúša, ktorý on nazval ako “tatranská závislosť”, mali možnosť ovoniavať vône od svetových výrobcov Niche parfémov a samozrejme aj od Evky Škovranovej. Vypočuli si tiež veľa podnetných a poučných rád do partnerských vzťahov od skvelej odborníčky doktorky Caisovej. A šéfkuchár Gabo Kocák sa zaskvel nielen ako vynikajúci kuchár ale so šarmom jemu vlastným dokonalé kontroval pni Caisovej v sexuálnych otázkach, 😀
Celý večer sa niesol v dokonale úprimnej a uvoľnenej atmosféru, ktorú si dokonale vychutnali naši diváci , ale aj naši protagonisti na pódiu.
K tomu všetkému zneli tóny  saxofónistu pána Kopčáka.
Ďakujeme Sabinovčania, ale aj Lipiančania a z okolia Sabinova, že ste prišli. Bolo nám cťou byť s Vami.
Tešíme sa na ďalšie stretnutia s Vami, ale aj v iných mestách s mestečkách , kde nás pozvete.
Terézia Mihalíková,
zakladateľka Madam klubu