„ HURÁ DOVOLENKA.“

14. jún 2018  o 18.00 HOD
Spoločenská sála, Hotel Maraton, Bačíkova ulica č.7, Košice

Hostia:

Alexandra Kováčová

profesionálna blogerka o cestovaní

Bláznivá, sexy, zábavná travel blogerka Alexandra Kováčová (33) sa na svojom blogu Crazy Sexy Fun Traveler delí s cestovateľskými skúsenosťami a zážitkami už viac ako 6 rokov. Je autorkou piatich ebookov, na Facebooku má vyše 96 tisíc fanúšikov a jej blog sa pravidelne objavuje medzi najlepšími cestovateľskými blogmi sveta.

No ako sama tvrdí, bez ustavičnej práce by blog určite nebol úspešný. Ako sa z dievčaťa z východného Slovenska stala celosvetovo úspešná blogerka, ako sa pri ustavičnom cestovaní udržiava fit a či vôbec plánuje usadiť sa prezrádza v rozhovore.

 Zdroj: https://odzadu.startitup.sk/_alexandra-kovacova-kedysi-letuska-dnes-travel-blogerka-plny-uvazok/

 

Soňa Kuchtová

nezávislá Executive Senior Sales Director Mary Kay

Nalíčená – nenalíčená je trend, ktorý ovládol móla. Burberry, Dolce & Gabbana, Chanel a ďalší vrátili späť tento svieži štýl, no ozvláštnili ho každý po svojom. Na Bratislavských módnych dňoch sa ním vizážistky Mary Kay inšpirovali tiež. Nemusíte sa obávať, že toto nenápadné líčenie z vás urobí sivú myšku, naopak, rozžiari vašu tvár a uberie vám zopár rokov. „Ty dnes vyzeráš úžasne, čím to je?“ budú sa závistlivo pýtať kamarátky, skúmajúc vašu pleť. A verte, že to funguje, ak sa naučíte používať správne grify. Tajomstvo dokonalého mejkapu modeliek nám prezradila SOŇA KUCHTOVÁ v zákulisí Bratislavských módnych dní. Aj vy si môžete vyčarovať mejkap modeliek, stačí dodržať zopár rád.

 Zdroj: http://zenskyweb.sk/slovenka/triky-z-mola-pre-hviezdy-letnych-noci

Tomáš Beneš

plastický chirurg

 

Narodil som sa 22.5.1976 v rodine tesára a pouličnej speváčky. Hneď ako to bolo možné, vyletel som z rodinného hniezda 18-tich súrodencov a začal som hviezdnu kariéru v materskej škole, kde ma všetci spolubojovníci bili ako hada, lebo som bol krpec na pohľadanie. Tento stav ďalej pretrvával aj na základnej a strednej škole, a tak som si povedal že dosť, musím niečo so sebou vykonať. Tak v rokoch 1994- 2000 som na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach získal pred meno tri veľké a jedno malé písmenko. Počas tohto štúdia som pestoval slovenské bojové umenia s opileckou pacientúrou ako ošetrovateľ na klinike úrazovej chirurgie. Následne som sa zoceľoval po dobu jedného tehotenstva ako vojak vo výcvikovom priestore Zaľubica, ďalej prebiehal môj vývoj na zrelého doktora skrz chirurgickú atestáciu prvého stupňa v roku 2003 a európsku atestáciu z plastickej chirurgie v roku 2007. Plastická chirurgia je mojim chlebíčkom ako aj koníčkom. Týmto pozdravujem všetkých, čo chcú byť ešte krajší a rád priložím ruky k Božiemu dielu.

 Zdroj: http://www.sofyc.sk/_benestomas.html

 

Hudobný hosť:

K&K duo

Miesto konania:

14. jún 2018  o 18.00 HOD
Spoločenská sála, Hotel Maraton , Bačíkova ulica č.7, Košice

 

Predpredaj:

Zdroj: https://www.madamklub.sk/kontakt/