Madam Klub

Ženy, nielen o ženách a nielen pre ženy

Milé dámy, slečny páni a všetci naši priaznivci,

Januárový Madam klub bol prvým v už v treťom roku, kedy sa stretávame. Mnoho za  ten čas zmenilo, ale čo sa nezmenilo, je skvelá atmosféra v každom jednom stretnutí. Zmenili sme miesto konania – boli sme v Kulturparku a tento roku bude Madam klub tak trochu putovný. Ukážeme vám pár nových priestorov , možno aj nezvyčajných pre nás a Vaše reakcie budú pre nás podnetom, ako ďalej pôjdeme, kde sa budeme stretávať.

Veľmi milo nás prekvapuje, že čoraz viac medzi nás prichádzajú páni a stávajú sa pravidelne našou súčasťou. Asi  sú stretnutia zaujímavé aj pre nich, keď máme čoraz viac priaznivcov a návštevníkov. Stabilných ….

Čo myslíte podarilo sa nám naplniť aj náš slogan  „ženy, o ženách, nielen pre ženy „?  Áno, aj nie, keďže sme do nášho Madam klubu začali pozývať aj  pánov, ako hostí ale aj ako publikum. Na celej príprave Madam klubu sa podieľame iba my, ženy, mamy, slečny, dámy. Takže trošku poopravíme slogan:  Ženy, nielen o ženách a nielen pre ženy.

Vaše reakcia hovoria jasne, že predstavovať výnimočné osobnosti, z rôznych oblasti nášho života, ale pochádzajúce z východného regiónu alebo majúce k nemu blízky vzťah  mnohokrát nepoznané je podnetné, inšpirujúce a zaujímavé. Tak budeme v tom aj naďalej pokračovať. Našťastie týchto výnimočných ľudí je veľa, a každý jeden z nich je mimoriadne zaujímavý a jedinečný.

Naše stretnutia sme spríjemnili aj programom, vždy rôzneho žánru. Ten sa podľa vašich reakcií vždy páčil. Občas naše stretnutia ešte spríjemnime módnym okienkom, kde modely predvádzajú naše madamky. Pridali sme aj tombolu. Veď každý rad niečo vyhrá.

Nebudeme meniť deň a čas našich stretnutí, ale ak by sa vyskytol nejaký mimoriadny hosť alebo hostka, tak sa mu trošku prispôsobíme. Hlavne takých, ktorí bývajú mimo Slovenska a ich príchod len kvôli nám, by bol náročný..

Páči sa nám, že naši priaznivci  sú čím ďalej dochvíľnejšie a my môžeme začínať, skoro načas, , že stíhate ešte svoj večerný domáci program.

Aj keď sa počas prestávky v programe  Madam klubu snažíme s Vami porozprávať,  nedá sa stihnúť Vás všetkých, ktorí ste s nami. Boli by sme radi, keby sme od Vás dostali podnety, čo by sme ešte mali vylepšiť, aby sme prilákali viac ľudí, ktorí ešte stále váhajú, či majú zavítať medzi nás. Možno by sme do Vás očakávali aj nejaké tipy, koho by sme mali pozvať. Každá Vaša myšlienka, pripomienka a nápad nás bude ďalej motivovať.

Ďakujeme Vám za Vašu pozornosť  a tešíme sa na každé stretnutie s Vami.

Madam Klub.

staršie novinky